ALCF362924K221
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ALCF362924K221
JLCPCB Part #
C561743
Package
1210
Description
200mA 220uH 7.65Ω Wirewound Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS