SRP1513CA-330M
MFR.Part #
SRP1513CA-330M
JLCPCB Part #
C17262918
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
14A 19A 22.2mΩ 33uH AEC-Q200 ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS