AACM1211R102A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AACM1211R102A
JLCPCB Part #
C48935267
Package
SMD-4P,12x10.8mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 125V 14mΩ 2 6A 750Ω@100MHz、1kΩ@100MHz SMD-4P,12x10.8mm Common Mode Filters ROHS