APS0530M4R7F
MFR.Part #
APS0530M4R7F
JLCPCB Part #
C49261268
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
36.3mΩ 4.7uH 5.9A 7A ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS