AAPS0530M1R2A
MFR.Part #
AAPS0530M1R2A
JLCPCB Part #
C53154715
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
1.2uH 11.12A 15.8mΩ 8.6A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS