RCA052R7JLF
MFR.Part #
RCA052R7JLF
JLCPCB Part #
C48928183
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS