RCT052K21FLF
MFR.Part #
RCT052K21FLF
JLCPCB Part #
C185694
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS