RCA031M8JLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCA031M8JLF
JLCPCB Part #
C22356606
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS