SD1H227M1012MPA150
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
SD1H227M1012MPA150
JLCPCB Part #
C48783604
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 220uF 501mA@120Hz 50V ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS