RD1J227M10016PA18P
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1J227M10016PA18P
JLCPCB Part #
C18214354
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 220uF 63V ±20% Plugin,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS