SD1C107M05011PC
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
SD1C107M05011PC
JLCPCB Part #
C160633
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
100uF 11mm 162mA@120Hz 16V 2000hrs@85℃ 2mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS