RD1J477M12020PL
Extended
Manufacturer
Samwha Capacitor
MFR.Part #
RD1J477M12020PL
JLCPCB Part #
C160628
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 2000hrs@105℃ 20mm 470uF 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS