APS252012M100F
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
APS252012M100F
JLCPCB Part #
C48783302
Package
1008
Description
1.2A 1.6A 10uH 400mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS