NR8040M101A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR8040M101A
JLCPCB Part #
C47327095
Package
SMD,8x8mm
Description
1.03A 1.18A 100uH 279mΩ ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS