ABG06A45M4R7
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ABG06A45M4R7
JLCPCB Part #
C253599
Package
SMD,6x6mm
Description
24mΩ 3.4A 4.7uH 5.12A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS