AAPS1350M1R5A
MFR.Part #
AAPS1350M1R5A
JLCPCB Part #
C47327381
Package
SMD,13.9x12.6mm
Description
1.5uH 23.23A 3.1mΩ 33.33A AEC-Q200 ±20% SMD,13.9x12.6mm Power Inductors ROHS