NR1050M3R3N
MFR.Part #
NR1050M3R3N
JLCPCB Part #
C47327102
Package
SMD,10x10mm
Description
10.7A 14mΩ 3.3uH 7.5A ±20% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS