ANR5040M3R3A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR5040M3R3A
JLCPCB Part #
C47327129
Package
SMD,5x5mm
Description
24mΩ 3.3uH 3.4A 3.95A AEC-Q200 ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS