RM12J183CT
MFR.Part #
RM12J183CT
JLCPCB Part #
C4333818
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS