RM12J153CT
MFR.Part #
RM12J153CT
JLCPCB Part #
C4285442
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS