RM12J123CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12J123CT
JLCPCB Part #
C3979002
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS