RM02F3921CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM02F3921CT
JLCPCB Part #
C4310779
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 3.92kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS