CN34J910CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
CN34J910CT
JLCPCB Part #
C7232710
Package
1206
Description
4 62.5mW 8 91Ω ±200ppm/℃ ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS