RM12F3R30CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F3R30CT
JLCPCB Part #
C4116925
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS