RC2012F104CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RC2012F104CS
JLCPCB Part #
C4308991
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS