RC0603J334CS
MFR.Part #
RC0603J334CS
JLCPCB Part #
C17431248
Description
-55℃~+125℃ 330kΩ 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS