RC1005F2944CS
MFR.Part #
RC1005F2944CS
JLCPCB Part #
C4024572
Description
-55℃~+155℃ 2.94MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS