RC2012J113CS
MFR.Part #
RC2012J113CS
JLCPCB Part #
C4282022
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS