RC2012J183CS
MFR.Part #
RC2012J183CS
JLCPCB Part #
C4279611
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS