RCS0603J625CS
MFR.Part #
RCS0603J625CS
JLCPCB Part #
C4109353
Description
-55℃~+125℃ 50mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS