RC2012J121CS
MFR.Part #
RC2012J121CS
JLCPCB Part #
C4268738
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS