RC2012J221CS
MFR.Part #
RC2012J221CS
JLCPCB Part #
C3962176
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS