RUK3216JR010CS
MFR.Part #
RUK3216JR010CS
JLCPCB Part #
C17286425
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS