RM04J3R9CT
MFR.Part #
RM04J3R9CT
JLCPCB Part #
C4239899
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS