RM04J3R6CT
MFR.Part #
RM04J3R6CT
JLCPCB Part #
C4113253
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS