WR04X51R0FTL
MFR.Part #
WR04X51R0FTL
JLCPCB Part #
C168238
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS