RC2012F914CS
MFR.Part #
RC2012F914CS
JLCPCB Part #
C4232840
Description
-55℃~+155℃ 125mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS