Y16247K50000T9W
MFR.Part #
Y16247K50000T9W
JLCPCB Part #
C3943980
Description
-55℃~+150℃ 200mW 7.5kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS