RC2012F514CS
MFR.Part #
RC2012F514CS
JLCPCB Part #
C3933019
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS