RUT3216FR160CS
MFR.Part #
RUT3216FR160CS
JLCPCB Part #
C4018960
Description
-55℃~+155℃ 160mΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS