RC1608F471CS
MFR.Part #
RC1608F471CS
JLCPCB Part #
C4229988
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS