RC1608F431CS
MFR.Part #
RC1608F431CS
JLCPCB Part #
C17397697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 430Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS