RCS1608F1R69CS
MFR.Part #
RCS1608F1R69CS
JLCPCB Part #
C3918244
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 100mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS