RC2012J514CS
MFR.Part #
RC2012J514CS
JLCPCB Part #
C4217706
Description
-55℃~+155℃ 125mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS