RCS1005F5762CS
Extended
Manufacturer
Samsung Electro-Mechanics
MFR.Part #
RCS1005F5762CS
JLCPCB Part #
C4015384
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS