RUT1608FR330CS
MFR.Part #
RUT1608FR330CS
JLCPCB Part #
C4016691
Description
-55℃~+155℃ 125mW 330mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS