RC0603J752CS
MFR.Part #
RC0603J752CS
JLCPCB Part #
C4207031
Description
-55℃~+125℃ 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS