RCS0603J684CS
MFR.Part #
RCS0603J684CS
JLCPCB Part #
C4128581
Description
-55℃~+125℃ 50mW 680kΩ Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS