RCS1608F241CS
MFR.Part #
RCS1608F241CS
JLCPCB Part #
C4051600
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS