RCS1005J1R8CS
MFR.Part #
RCS1005J1R8CS
JLCPCB Part #
C17605967
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 63mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS